119 Mesaj / 12 Sayfa

yaren demir

:) :) :) nbr tutya bn yaren demir adanadan :p bende senin gibi cimlastikçiyim sana diğer yarışmalarda başarılar dilerim :zzz

Allison Keane

Hi Tutya! Humayra and I watched your YouTube videos of your last meet in America!! Looks like your hard work is paying off. You looked beautiful out there.

Humayra says hello to you and everyone at the gym. She competed level 7 this year, with some successes on floor and vault. She's now training for level 8, but she wishes she were there to train with you! Say hello to your father from Oliver!!

Salams,

allison

Beril akar

Sevgili Tutya başarılarınla gurur duyuyoruz başarılarının devamını dilerim. ;) :grin :)

Ekin Ülvan

Tutya umarım beni tanıyorsundur.Martda yapılan Türkiye Şampiyonasında 4. olmuştum. Ama sizin katagori yarıştım.Seni de tebrik ediyorum.

kristie

tutya! you were in my group at igc! i miss you, hope you are doing well! hope to see you again next summer! good luck with everything! love you! :)

yagmur akyuz

Sevgili TUTYA,

Bende senien gibi cimlastik yapıyorum.Ama ikii yıldır.Senin sınıfındak iELİF ACAR benim en yakın arkadaşım olur.Beni tanımıyor olabilirsin.Senin gibi yetenekli bir sporcu olabilmem için bana birkaç tavsiye verirsen çok memnun oluruz.


SEVGİLERİMLE hem SEVGİLİLER GÜNÜNÜ KUTLAR hende BAŞARILARININ devamını dilerim.

NOT:çok iyi arkadaş olabiliriz.Tabi eğer birbirimizi ÇOK daha iyi tanıma ŞANSI bulursak.

:x :zzz :sigh :( :cry :? :eek :zzz :) :grin :roll :p 8) ;)

nisan beyza paksoy

tutya beni tanırmısın bilimiyorum ama ben izmir den bende jimnastik yapıyorum hatta 2008de sızın kuluple beraber yarışmıstık kulubum izmir buyukşehir belediyesi ben artık jimnastği bıraktım. beni tanımanı umuyorum . benim ensvdiğim cimnastikçı arkadasım.

Ipek Avcılar

Tutya bida Amerikadan Türkiyeye geline yine evinde kalırım!

Buse Kırıcı

Merhaba Tutya.Uzun zamandır görüşemiyoruz. Seni çooook ama çoook seviyorum ve çoook özledim!!! Cimnastikte çok başarılısın ve bunun yanında piyano gibi şeylerde de başarılısın.İnşallah yakında görüşürüz. Herkese selam söyle!

Sevgilerle Buse :)

Bahar Çelik

Çok başarılı ve şekersin Tutyacığım. Kulübe geldiğimde gözlerimi senden alamıyorum. Başarın daim olur umarım. Ve o güzel gözlerinin içi hep gülsün lütfen! :roll

Tutya Yılmaz'ı Destekleyenler

  • ING BANK
  • ACIBADEM HASTANESİ
  • İstanbul Teknik Üniversitesi
  • İ.T.Ü GELİŞTİRME VAKFI
  • THE MARMARA