119 Mesaj / 12 Sayfa

melike parlak

seninle aynı cimnastik okuluna gidiyoruz sen beni tanımıyorsun ama ben seni çok iyi tanıyorum.Seni ilk 8 yaşımda görmüştüm ve senin hakkında çookkkk güzzeeelll cimnastik yapıyor diye düşünmüştüm ve senin gibi olmayı hayal etmiştim. Gözlerin çok güzel ve şampiyon olacağına inanıyorum sen beni gördün ama hatırlamazsın.Ben 4. sınıfa geçtim senden 1 yaş küçüğüm. Sana bol şans diliyorum arkadaşım. ;)

Zeynep Aydın

Merhaba Tutya arada sırada seni görüyorum ve çabalarına annemle beraber hayranız .Annem senin babanla da tanıştı .Belki biz de bir gün tanışabiliriz .Tanışmayı çok isterim.bay bay ;)

Cenk Taştimur.

Sevgili , Tutya seni ceylan gözlerinden , kestane rengi saçlarından, lokum yanaklarından öpüyorum.. :) tutyayı tanımayanlar için şunu söyleyebilirim..Havuzda çok güzel voleybol oynayan ve karada yaptığı haraketlerle yerçekimi kanunlarına karşı gelen bir fıstık.. DÜNYA OLİMPİYAT JİMNASTİK 1. CİSİ OLDUĞU ZAMAN TANIRSINIZ. ;)

MİNA KIZILASLAN

Merhaba Tutya
Senle aynı okula gidiyoruz ben 5/A sınıfındayım seni çok beğeniyorum.Ve bence çok güzel bir kızsın.Umarım 6. sınıftada senle aynı sınıfta oluruz.Aslında birbirimizi daha iyi tanısak çok iyi arkadaş olabiliriz.Gözlerinide çok beğeniyorum bu arada onuda eklemeliyim.Senin sitene olabileceğice sık giriyorum çünkü çok güzel bir site.Ve resimlerinde çok güzel bebekkende çok tatlıymışsın.Senin yerinde olmak çok isterdim çok şanlısın.Ve bu siteyi ailemdeki birkaç kişiye gösterdim onlarda çok beğendi ve gösterdim kişilerde çok güzel bir kız olduğunu söyledi.Sana 2016 olimpiyatlarında ve diğer bütün yarışmalarda bol şans diliyorum.Ve senin büyük bir hayranınım :).

MİNA KIZILASLAN

Merhaba Tutya
Ben seni çok seviyorum ve sana hayranım senin yerinde olmak çok isterdim çok şanlısın.Senle aynı okulda okuyoruz ben 5/A sen ise 5/D'desin.
Umarım 6. sınıfta senle aynı sınıfta oluruz bence birbirimizi çok daha iyi tanısak çok iyi arkadaş olabiliriz.Ve gözlerin çok güzel ve çok güzel bir kızsın bebkliğinde çok tatlı.Ben bu siteyi ailemdeki birkaç kişiye gösterdim seni gerçekten çok beğendiler sana 2016 olimpiyatlarında başarılar diliyorum yarışmalarda da başarılar.

SEVGİLERLE
MİNA KIZILASLAN

NUSRET KIZIALAN

Merhaba Tutya
Ben Nusret.Sen çok yetenekli bir kızsın.Senin videoların çok güzel.Hayatımda bu kadar yetenekli bir kız görmedim.BRAVOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

MİNA KIZILASLAN

merhaba Tutya
Ben Mina seninle aynı okula gidiyorum 5/a sınıfında okuyorum.Tabi şimdi 6. sınıfa geçtik:)
Neyse bu siteye durmadan giriyorum.Ve videolarını ayrıca resimlerine bakıyorum.Gerçekten çok başarılısın bende senin yerinde olmak isterdim bence çok şanlısın.Sana bütün yarışmalarda başarılar diliyorum.İyi tatiler :)

Selin Sayharman

Sevgili Tutya,
Ben Selin.Ben 3-F sınıfında okuyorum.Ben de piyano çalıyorum.Pera'nın 3,4,ve 5. konserine de çoktım.Anaokulundan beri. Biz seninle tanışmıştık.Ben de Bağlarbaşı Spor Salonu' nda çalışıyorum.2 aydır.Sitene girdim. Videolarını izledim.Gerçekten de çok güzel yapıyorsun.Yarışmalarda bol şanslar diliyorum.
~SELİN SAYHARMAN~

yaren yazıcı

sevgili tutya,
seni cimnastikteki başarından dolayı kutluyorum
ben de senin yerinde olmak isterdim. sen çok başarılı bir kızsın ve hayatta her şeyi başarabilirsin. :) :)

çılga nur

Meraba Tutya abla;
senin sitene girdim. Bende İstanbul'da yaşıyordum,taşındık,gittik.Bursa'ya,
ne yazıcağımı bende bilmiyorum.Jimnastk'e bende gidiyorum 1 madalya aldım.I LOVE YOU=Seni
seviyorum. Çılga Nur FERAH 2/A SINIFI ÖĞRENCİSİ

Tutya Yılmaz'ı Destekleyenler

  • ING BANK
  • ACIBADEM HASTANESİ
  • İstanbul Teknik Üniversitesi
  • İ.T.Ü GELİŞTİRME VAKFI
  • THE MARMARA