119 Mesaj / 12 Sayfa

003 Rabia

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Merhaba, ben bugün sana tezavrat eden kızların (hani kırmızı-beyaz-mavi mayolu olanların) en uzunuyum. Bence siten de, sen de mmüüttiişşssiinn!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :grin :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek

Aslı Sarıkaya

Merhaba Tutya;
Çok güzel cimnastik yapıyorsun ve de videolarında eskiden bebekken yürüdüğün gösteriliyor....Çok güzel. Ablam da 'onun çok güzel gözleri var' dedi. :) :) :)

Zoya Tav

Sevgili Tutya,
sana çok hayranım.Seni hep jimnastik salonunda görüyorum.Sana jimnastikte başarılar diliyorum.Umarım bir gün jimnastik arkadaşı oluruz.. :) :)

kübra kartal

tutya çok estetik cimnastik yapıyorsun
:) :p :) :p :) :p :)

Aslı Sarıkaya

Merhaba Tutya.... Aynı okulda okuyoruz. Ben 4-c sınıfı sen ise 4-d sınıfı.... Siteni çok beğendim.Keşke ben de senin gibi esnek olabilseydim. Kübra benim arkadaşım..
İkimiz de cimnastikdeyiz. Kübra ve ben seni
çok seviyoruz....

Sevgilerle,
Aslı Sarıkaya

:( :(

Ipek Avcılar

:) :) Tutya senin vebsiteni beyendim. Ye ne Amerikaya gel. Yilbasi kartini aldim ama sana bi tane yilbasi karti yolliyamadim. :p :p :grin

kübra kartal

tutya çok güzel resimlerin var ben, en çok tek elle amuda çıkışını beğendim :)

Berrin Avcilar

Tutyacim sen hepimizin umut ve gurur kaynagisin.. Ulkemizi heryerde her kosulda eniyi sekilde temsil ettigin, yasitlarina ve senden kucuklere iyi bir rol model oldugun icin sana ve muhtesem anne-babana cok sey borcluyuz.. Insallah yakin bir gelecekte seni dunya ve olimpiyat sampiyonalarinda da gorecegiz.. Sana hayat boyu basari ve mutluluklar diliyoruz.. Berrin-Tamer-Okan ve Ipek Avcilar

Ece Ayan

Tutyacigim merhaba Turkiyeden döneli yaklasik 15 gun oldu benim antremanlarim son hiz devam ediyor hafta sonu bizim kulubun duzenledigi yarismamiz vardi bende orda 1. oldum cok sevincliyim tabii hatirladigim kadari ile seninde bu aralar önemli bir yarisman vardi nasil gecti? benide bilgilendirirsen cok sevinirim.
cok sevgiler
Ece :p

Pınar Tür

Seni izlerken çok keyif alıyorum. Seni çok seviyorum. Senin Doruk adında kardeşin varmış benim de Doruk adında arkadaşım var. Yarışmada başarılar dilerim.

Sevgilerimle,

Pınar Tür (11.3.2009)

Tutya Yılmaz'ı Destekleyenler

  • ING BANK
  • ACIBADEM HASTANESİ
  • İstanbul Teknik Üniversitesi
  • İ.T.Ü GELİŞTİRME VAKFI
  • THE MARMARA