• Foto 8
 • Hollanda EYOF 2013
 • Foto 33
 • 4. AUSTRIAN TEAM OPEN Avusturya
 • Foto 15
 • Mersin Kulüplerarasý Türkiye Þampiyonasý 2013
 • Foto 18
 • Foto 47
 • Foto 45
ANKET

Sitemizden nasıl haberdar oldunuz?

Sonuçlar

Tutya Yılmaz hakkında Tumblr da yapılan yorumlar Tumblr

Tutya Yılmaz hakkında illusion turns deki yazılar

Haberler

Tutya Yýlmaz Ulusal Basında

Tutya Yýlmaz Ulusal Basında

Tutya Yılmaz'ın röportajı Milliyet gazetesinin eklerinden Cadde'de yayınlandı. Dilara Koçak tarafından yapılan röportajda Tutya Yılmaz, babası Hürriyet Yılmaz, antrenörleri Ebru Özenç ve Fernando Guerrero ile bale öğretmeni ve koreografi Elena Kunytska ile görüşülmüş ve görüşlerine yer verilmiştir.

08.05.2010 tarihli Milliyet Cadde Eki'nde yayınlanan röportajın internet kopyasına buradan erişebilirsiniz.

Tutya Yılmaz yine birinci

Tutya Yılmaz yine birinci

5 Mart'ta düzenlenen "Türkiye Cimnastik Federasyonu Artistik Cimnastik Türkiye Şampiyonası Yıldız Bayanlar" kategorisinde Tutya Yılmaz yarışmayı Türkiye birinciliği ile tamamlamıştır. Ayrıca "Okullar Arası Artistik Cimnastik Minik Kızlar B İstanbul İl Şampiyonasında da birinci yine Tutya Yılmaz olmuştur.

Tutya Artık YouTube'da

Tutya Artık YouTube'da

Dünya'nın en popüler video paylaşım sitesi olan YouTube'da Tutya Yılmaz adına bir kanal açılmıştır. Özellikle yurtdışından cimnastikle ilgilenenlere ulaşılabilmenin hedeflediği

YouTube kanalında siteye eklenen videolar İngilizce açıklamalarla bulunabilecektir. Görüntülü bir ajanda niteliği taşıyacak YouTube sayfasından da Tutya'nın güncel videolarına erişmeniz mümkün.

     Tutya'nın YouTube kanalının adresi  buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
(Erişimde kısıtlama yaşayanlar 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 adreslerine sahip Google Public DNS'lerini kullanabilirler.)

Sabah Gazetesi Haberi

Sabah Gazetesi Haberi

Tutya Yeniden Ulusal Basında

Tutya Yeniden Ulusal Basında

Tutya Yılmaz Sabah 1 Mart 2010 tarihinde sabah gazetesinde Mesut Altun imzalı haberle yer buldu. Tutya'nın Amerika'dan dönüşünün hemen ardından yapılan röportajda Tutya'nın WOGA 2010'da elde ettiği başarıları, çalışmaları ve hedefleri yer bulmulştur.

   Sabah Gazetesi'nde çıkan haberi "Basında ben.." bölümünde bulabilirsiniz.

Tutya Amerikadan Madalyalarla Döndü

Tutya Amerikadan Madalyalarla Döndü

   Tutya Yılmaz 03.02.2010 – 15.02.2010 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri'nde kamp ve yarışmalara katılmıştır. İlk olarak Indigo Gymnastics Kulübü'nün düzenlediği, 8-18 yaş arası yarışmacıların katıldığı yarışmada, yerde birinci, denge-paralel-toplamda ikinci olmuştur.

   09.02.2010 tarihinde Teksas Eyaleti'nin Dallas kentinde WOGA kulübünde kamp yapmaya başlamış ve 13.02.2010 tarihinde Woga Classic 2010 turnuvasına yaşından 4-5 yaş büyük sporcuların katıldığı "Level 10" seviyesinden katılmıştır. Bu yarışmada da dengede üçüncü, yerde-paralelde-toplamda beşinci, atlamada altıncı olmuştur. Tutya Amerlika Birleşik Devletleri'nden sekiz madalya ve bir plaket ile dönmüştür.

Tutya Yılmaz Amerika'ya gidiyor..

Tutya Yılmaz Amerika'ya gidiyor..

     Son olimpiyat şampiyonu Nastia Liukin'in kulübü WOGA'nın düzenlediği, Amerika, Almanya, Avustralya, Kanada, Japonya, İsrail, Yeni Zellanda ve Meksika'dan cimnastikcilerin katılacağı dünyanın en prestijli turnuvalarından birisi olan WOGA Classic Turnunuvası'na Türkiye'den Tutya Yılmaz, "Level 10" kategorisinde katılacaktır. Genellikle 15 ve üzeri yaşlardaki yarışmacıların katıldığı "Level 10" kategorisine, yarışmacılar seviyelerine göre katıldıklarından dolayı Tutya Yılmaz da bu kategoriden yarışmaya katılacaktır.

Yarışma hakkında detaylı bilgi WOGA'nın resmi web sayfasında bulunmaktadır. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Olimpik Sporcu Yetiştirme Merkezi Projesi

Olimpik Sporcu Yetiştirme Merkezi Projesi

   Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından "Olimpik Sporcu Yetiştirme Merkezi Projesi kapsamında 22 Aralık 2009 tarihinde İzmir'de yapılan 1. Tarama Yarışmalarında Tutya Yılmaz "Yıldızlar" kategorisinde birinci olmuştur.

      Türkiye Cimnastik Federasyonu'nun sitesinde bulunan yarışma sonuçlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Tutya Yılmaz Koç Grubu Bizden Haberler Dergisi'nde

Tutya Yılmaz Koç Grubu Bizden Haberler Dergisi'nde

Koç Grubunun iki ayda bir yayınlanan dergisi Bizden Haberler Dergisi'nin son sayısında Tutya Yılmaz ile yapılan bir röportaj derginin spor bölümünde yayınlandı.

Dergide çıkan haberi "Basında Ben.." bölümünde bulabilirsiniz.

Koç Grubu Bizden Haberler Dergisi

Koç Grubu Bizden Haberler Dergisi

Tutya Yılmaz'ı Destekleyenler

 • ING BANK
 • ACIBADEM HASTANESİ
 • İstanbul Teknik Üniversitesi
 • İ.T.Ü GELİŞTİRME VAKFI
 • THE MARMARA